Členové

Představujeme vám členy Asociace pro inovace v logistice. Jedná se 
o přední poskytovatelé řešení, produktů a služeb v logistice. 
ALIS Tech
Dodavatel vizuálních bezpečnostních prvků do skladu a výroby
ALIS Tech vyvíjí komplexní systém pro lokalizaci a monitorování lidí, zařízení a vozidel v nebezpečných průmyslových zónách nebo na jakýchkoli jiných místech. Pro lokalizaci a telemetrii se používá bezdrátová technologie IQRF, Wi-Fi a UWB.
BITO Skladovací technika CZ
Dodavatel skladovací techniky
BITO představuje inovativní skladovací techniku a jako jeden z mála dodavatelů kompletní skladovací techniky vyrábí regálové, přepravkové, kompletační a přepravní systémy pro všechny obory.
DEXTRUM FulFillment
Logistický outsourcing s podporou robotizace
Nabízíme komplexní fulfillmentovou službu pro partnery podnikající v oblasti e-commerce (e-shopy i B2B). Ve skladu využíváme pokročilé technologie založené na automatizaci a robotizaci, což je zárukou kvality i efektivity logistických procesů.
Honeywell Safety & Productivity Solutions
Výrobce a dodavatel mobilních a vozíkových terminálů, tabletů, tiskáren, snímačů čárových kódů, RFID, aplikací a dalších technologií a řešení, která zvyšují produktivitu pracovníků zejména ve skladech, výrobě, obchodě, nemocnici či při práci v terénů s využitím všech nástrojů kdekoliv a odkudkoliv.
Immersive Technolologies
S využitím high-tech technologií navrhujeme našim zákazníkům XR koncepty rozšířené a virtuální reality tak, aby se jim otevřely nové možnosti spolupráce, potenciál pro nové produkty či služby, pro zvýšení produktivity a efektivity, nebo pro získání konkurenční výhody.
Kardex
Dodavatel automatizace do skladů
Kardex je světovým průmyslovým partnerem pro intralogistická řešení a předním dodavatelem řešení pro automatizované skladování a systémy pro manipulaci s materiálem. Kardex se skládá ze dvou podnikatelsky spravovaných divizí, Kardex Remstar a Kardex Mlog.
Konica Minolta Business Solutions Czech
Výrobce kancelářské techniky
Konica Minolta Business Solution Czech, spol. s r.o. patří do skupiny Konica Minolta, která je předním výrobce kancelářské techniky a lídrem na trhu mezi poskytovateli produktů, služeb a řešení v oblasti tisku, dokumentů a jejich zpracování. Speciální důraz klade na celkové řešení tisku a správy dokumentů v kancelářském a produkčním prostředí.
KVADOS
Dodavatel WMS a řešení pro automatizaci a robotizaci
Společnost KVADOS patří od roku 1992 k významným výrobcům vlastních softwarových řešení především pro segment obchodních a výrobních společností. Se zázemím 150 specialistů a vlastním oddělením výzkumu přináší na trh vysoce inovativní řešení...
LOGICON Partner
Poskytovatel poradenství v logistice
Společnost pomáhá svým zákazníkům nacházet a realizovat inovativní a efektivní řešení v rámci optimalizace, modernizace a automatizace logistiky. Portfolio poradenských služeb pokrývá celý podnikový logistický systém obchodních a výrobních společností.
NetDIRECT
Výrobce řešení pro B2C a B2B portály
NetDirect s.r.o. je přední česká softwarová společnost zabývající se tvorbou e-shopových a portálových řešení, webových prezentací a online marketingem. Již od roku 2002 patříme mezi nejvýznamnější dodavatele B2B portálů a B2C e-shopů na českém e-commerce trhu. Naše řešení stavíme na vlastních platformách
Packung
Servis a sortiment v obalovém hospodářství - speciálně pak na průmyslové balení a optimalizaci paletových jednotek
Jsme partnery pro optimalizaci obalů a obalového materiálu. Nabízíme kompletní servis a sortiment v obalovém hospodářství – speciálně se zaměřujeme na průmyslové balení a optimalizaci paletových jednotek.
RCR Flooring Services
Specialista na průmyslové podlahy
Společnost RCR Flooring Services je mezinárodní skupina poradců v oblasti průmyslových podlah. Provádíme návrhy, technickou podporu v průběhu realizace, testování, údržbu a opravy průmyslových podlah. Podílíme se na projektech, jako jsou plně automatizovaná logistická centra po celé Evropě a různé logistické a robotické projekty, kde je funkčnost podlahy klíčová.
Siemens
Dodavatel uceleného portfolia produktů a řešení pro klíčové skladovací technologie
Integrace automatizačních řešení a pohonných systémů do automaticky řízených vozíků (AGV), dopravníkových pásů a automatizovaných skladovacích systémů je jednou z dílčích součástí ucelené nabídky společnosti Siemens. Díky digitálnímu dvojčeti a kombinaci know-how, automatizačních produktů, PLM softwaru a cloudového operačního systému, vyvíjí společnost stále nová řešení pro rostoucí požadavky zákazníků.
T M T
Dodavatel dopravníkových systémů a automatizace do skladů
TMT a.s. Chrudim patří již více než 30 let mezi významné společnosti ve svém oboru. Zaměřuje se na komplexní dodávky v oblasti automatizace, robotizace a dopravníkových systémů. Je dodavatelem kompletních výrobních linek a vybavení moderních automatizovaných provozů v České republice i v zahraničí.
Toyota Material Handling CZ
Dodavatel manipulační techniky a vybavení skladů
Toyota Material Handling CZ s.r.o. (TMHCZ) je česká národní organizace (založená v r. 1992), působící v rámci TMH Europe a současně Toyota Industries Corporation (TICO). TICO je globální jedničkou v manipulační technice nepřetržitě již od r. 2001 a potvrzuje tak kompetenci v logistice ve světovém měřítku.

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu